Не геній, не мачо. Обойма обіймів закінчилась. Чи лишився порох?

 

Не геній, не мачо. Обойма обіймів закінчилась. Чи лишився порох?

Країну, де тебе ну ніяк не сприймають агресором, завоювати – як цукерку у дитини відібрати – хто ж стрілятиме у «братів»?      Намуляв уже безпідставний міф про начеб то геніальність, неймовірно потужне стратегічне мислення пана Путіна. Буцімто хай і даси в пику Владімвладімричу, що аж ноги задере, так то він очікує в засідці.

Доведеться розчарувати наївний плебс.

   Була в Україні така прикра річ, такий собі ментальний заскок, який полягав у тотальному самонавіюванні «ми хатім дружить с Расієй». Така собі обойма обіймів. Розпалюючи вогонь війни в Україні, саме на це зомбування робив ставку Путін. 

   Адже країну, де тебе ну ніяк не сприймають агресором, і не хочуть сприймати, завоювати – що цукерку у дитини відібрати – хто ж стрілятиме у «братів»? Тож тихенько, не насаджуючи відвертої проросійської агресії, міг би, зізнаймось, легко захопити чи не всю Україну. Та й, будемо відвертими, хто в наш час захоплює території й народи силою зброї, коли є безліч хитрих методів?

   Зараз, після такої упоротої агресії з боку Росії, не лише у Західній Україні, а й на Сході, Півдні, по всій Україні, від Мукачева до Луганська  від Дніпровських пагорбів до Чорноморського узбережжя народ України мов прокинувся від сну, не лише молодь, а й старенькі дідусі-бабусі вже не вважають країну Росію ( мова йде саме про країну, хоча багатьом набрид вже й такий вельми не дружній «народ») сусідкою сварливою та злостивою, і аж ніяк не дружньою, братньою. А отже, наш народ готовий боронитись від Росії. Не зважаючи на столітню асиміляцію, знищення культури, духовності.

   Ні, це не Путін очікує в засідці. Це Україна чекала на свій шанс позбутись надто тісних до руйнації обіймів. І цей шанс дав, на диво, саме російський тиран. І це є найкращим доказом його недалекоглядності.

   І так само недалекоглядно рік не визнавати агресора агресором, а окупанта окупантом. Не розірвати офіційну співпрацю, тим більш, фінансувати бюджет країни окупанта через купівлю російських товарів. Бо більша частка бюджету РФ спрямовується на озброєння. Тобто, кожна копійчина, сплачена нами за російський товар, потім буде спрямована на купівлю зброї, проти нас же й спрямованої. І це вже не обійми, це вже справжні бойові обойми. Недалекоглядно фінансувати агресора, купуючи його продукцію.    А розміщуючи на території ворога своє виробництво вже більш, ніж далекоглядно. Це вже порох для обойми агресора.

 

© Костянтин ХмараОбновлен 25 июн 2015. Создан 08 июн 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы