Марш Рівності – логічне продовження Революції Гідності

 
 

Марш Рівності – логічне продовження Революції Гідності

Нещодавно "пролетіла" на виборах Свобода, згодні? Чому? Не тому, що захищала вразливе до пороків населення)))) А тому, що уся інша їх діяльність тмяніла перед безглуздою войовничістю перед просто не такими, тими, що їм суто не подобались      В Інтернеті зарясніли обурення чужим життям (ми ж бо приховуємо обручки, дружин?).

   Вдаються й до пафосу, кидаючи, мов ті шапки, питання  - хіба ж можна після Майдану (варіант 2 – а якби під час Майдану?) проводити оті …далі кожен пише, як він уявляє собі Марш рівності.

   У мене питання до «чаятєлєй»

 1. Як ви ставитесь до тих п..в, які за рік не спитали ще з п...Президента про виконання його передвиборчих зобов'язань?
 2. Які ще методи відволікання владою уваги від її діяльності / бездіяльності та перенесення людського обурення на інших, Ви знаєте? 
 3. Чи відомо вам, що надворі вже 2015 рік, тобто у всьому світі (крім нас?) минуло майже чверть століття з часу, коли ВООЗ визнала гомосексуальність сексуальною орієнтацією, і виключила із списку хвороб, відхилень та хворобливих станів (це – з назви переліку)?  Чи відомо, що нерозуміння, не сприйняття очевидних, зрозумілих фактів, реальності, як от визнання ВООЗ, - таки є відхиленням?
 4. Чи не є справжнім збоченням ув’язнення патріотів, - «равликів», айдаріців тощо?
 5. Чи відомо вам, що і на Майдані, і у війні (досі називати війну «АТО» - оце збочення) боролись і боряться не лише гетеросексуали? Чи зрозуміло, що гомосексуали не мають звички (от дивина?) розказувати на кожному кроці про свої сексуальні вподобання?
 6. Чи не заборонити будь-який прояв будь-якої сексуальної орієнтації (щоб вже точно влучити), - обручки, оприлюднення шлюбу / співмешкання тощо?
 7. Якщо ЛГБТ порушують сімейні цінності (чиї?), то логічно, що боротьба з ЛГБТ / їх заборона повинна мати результатом створення із геїв та лезбійок гетеро сексуальних пар, навіть попри їх небажання / несприйняття. То які «цінності» будуть у таких сім’ях?
 8. Якщо «пропаганда» сексуальної орієнтації так загрозливо результативна (зважаючи на заходи та розповіді), чому геї та лезбійки не піддаються пропаганді гетеросексуальності? Адже ЗМІ, кіно, література щодня пропагує саме гетеросексуальні стосунки.
 9. Якщо «пропаганда» сексуальної орієнтації так загрозливо результативна (зважаючи на заходи та розповіді), скільки разів на день / місяць / квартал / рік тощо можна міняти орієнтацію під впливом її пропаганди?
 10. Чому противники гомосексуальності плутають сексуальну орієнтацію із суто сексом і звідки у них саме такі асоціації?
 11. Чому і хто може всерйоз повірити, що якщо дитина побачить гей-прайд / парад тощо із стереотипно очікуваними «ряженими» дядьками та тітками, то дитина захоче стати такою ж? Чи не є гей-парад навпаки, кращим засобом пояснити дитині на прикладі, чому ви проти такого заходу / явища / орієнтації?
 12. Якщо страшно / огидно / не зрозуміло, як пояснити дитині йдучу назустріч закохану пару чоловіків, чи жінок, то як коли молода дівчина йде поруч із гаманцем із сала?
 13. Якщо вас обурює відстоювання, на вашу думку, особливих, надмірних  потреб / вимог представників ЛГБТ, то у чому ви вбачаєте оту особливість чи надмірність? Ви маєте право носити обручку, оприлюднення сімейного статусу (хоча б через незаперечення) врешті, після смерті бути похованими поруч (тільки чесно, - ви вважаєте це поганим, для вас? Ні.) То, певно, це має бути нормою для всіх. Усіх цих простих речей ЛГБТ не мають. То в чому ви вбачаєте особливість чи надмірність? Якщо за Конституцією всі громадяни рівні, то логічно було б узаконення тої рівності? І саме такою є мета Маршу рівності.
 14. Що ви втратите, чи на які цінності / чесноти зазіхає надання можливості гомосексуальним парам відвідувати один одного в лікарнях, розпоряджатися спільним майном, успадковувати в якості родича першої черги тощо, тобто надання ЛГБТ звичайних прав громадянина України?
 15. І останнє – з приводу доцільності / своєчасності тощо визнання прав секс меншин – антикомуністичні закони теж майже чверть століття були «не на часі».  

 

10 питань гомофобам.

 

 1. Чи відомо вам, що надворі вже 2015 рік, тобто у всьому світі (крім нас?) минуло майже чверть століття з часу, коли ВООЗ визнала гомосексуальність сексуальною орієнтацією, і виключила із списку хвороб, відхилень та хворобливих станів (це – з назви переліку)? А от нездатність зрозуміти, прийняти реалії, як от висновок ВООЗ - це таки когнітивний розлад.
 2. Чи не заборонити будь-який прояв будь-якої сексуальної орієнтації (щоб вже точно влучити), - обручки, оприлюднення шлюбу / співмешкання тощо? 
 3. Якщо ЛГБТ порушують сімейні цінності (чиї?), то логічно, що боротьба з ЛГБТ / їх заборона повинна мати результатом створення із геїв та лез бійок гетеро сексуальних пар, навіть попри їх небажання / несприйняття. То які «цінності» будуть у таких сім’ях?
 4. Якщо «пропаганда» сексуальної орієнтації так загрозливо результативна (зважаючи на заходи та розповіді), чому геї та лезбійки не піддаються пропаганді гетеросексуальності? Адже ЗМІ, кіно, література щодня пропагує саме гетеросексуальні стосунки.
 5. Якщо «пропаганда» сексуальної орієнтації так загрозливо результативна (зважаючи на заходи та розповіді), скільки разів на день / місяць / квартал / рік тощо можна міняти орієнтацію під впливом її пропаганди?
 6. Чому противники гомосексуальності плутають сексуальну орієнтацію із суто сексом і звідки у них саме такі асоціації?
 7. Чому і хто може всерйоз повірити, що якщо дитина побачить гей-прайд / парад тощо із стереотипно очікуваними «ряженими» дядьками та тітками, то дитина захоче стати такою ж? Чи не є гей-парад навпаки, кращим засобом пояснити дитині на прикладі, чому ви проти такого заходу / явища / орієнтації?
 8. Якщо страшно / огидно / не зрозуміло, як пояснити дитині йдучу назустріч закохану пару чоловіків, чи жінок, то як як молода дівчина йде поруч із гаманцем із сала?
 9. Якщо вас обурює відстоювання, на вашу думку, особливих, надмірних потреб / вимог представників ЛГБТ, то у чому ви вбачаєте оту особливість чи надмірність? Ви маєте право носити обручку, оприлюднення сімейного статусу (хоча б через незаперечення) тощо. ЛГБТ не мають. То в чому ви вбачаєте особливість чи надмірність? Якщо за Конституцією всі громадяни рівні, то логічно було б узаконення тої рівності? І саме такими є цілі прийнятих змін.
 10. Що ви втратите, чи на які цінності / чесноти зазіхає надання можливості гомосексуальним парам відвідувати один одного в лікарнях, розпоряджатися спільним майном, успадковувати в якості родича першої черги тощо, тобто надання ЛГБТ звичайних прав громадянина України?

 

© Костянтин ХмараОбновлен 06 июн 2016. Создан 05 июн 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы