Обман із Бізнесом Президента. Доказ того, що Країна може бути продана

 

Обман із Бізнесом Президента. Доказ того, що Країна може бути продана

Як би було сильно, Петро Олексійовичу, якби Ви продали «Рошен» за той в біса мільярд та розчулили українців погодженням на нижчу ціну тому, що збираєте гроші на армію. Ефектно було б. Але дорого.      Одним із передвиборчих зобов’язань Петра Порошенка був продаж свого бізнесу.

   Майже рік Президент уникав навіть згадок про дане зобов’язання. Але на фоні того, що усі інші зобов’язання виконані не виконані (а точніше, виконані 100%, але не на користь України, стаття за посиланням - http://xmara.io.ua/s1197316/tablicya_rezultativ_diyalnosti_petra_poroshenka._shcho_zrobleno_na_chie_vimogi_to_na_kogo_pracyu), вкрай необхідно було щось робити. Певно, піар-команда Порошенка цілий рік також мало що спромоглась, що лише на кінець року з його обрання видали радісну звістку.

-                      Президент намагався продати "Рошен", але не знайшлось покупців.

   Вловлюєте в чому маніпулювання?

   … Збережемо інтригу і відповідь, у чому ж тут маніпулювання, я дам у кінці. Або в середині, щоб шановний читач не прочитав одразу з кінця та, задовольнивши цікавість, закрив тему.

   Ідемо далі. Вже до роковин у ЗМІ з’являється інформація. Буцімто Президент (той, що волів продати бізнес) вже МАЙЖЕ продав "Рошен". Знову та сама маніпуляція…

   І тут цікавим є не лише сам факт маніпуляції, але й її якість.

   Адже доволі просто. Зважаючи, що тема була вкинута в суспільство, суспільство, і це логічно, тему підхопило. Варто мабуть спитати, зо ж за генії працюють на Президента. Адже цілий рік українці терпіли й не таке. І ніхто надто вже не забідкався б, якби Президент, скажімо, виграв війну, підняв рівень життя українців, а бізнес не продав. Отже, шанс «розрулити» ситуацію піар-команда Порошенка прогавила. Сумнівно, щоб це зрозуміли самі специ команди, ще сумнівніше, що Президент.

   Але факт є фактом, у країні, де на обурення зубожінням і смертями відповідали «не хитайте човна», і це діяло, з невиконанням зобов’язань люди вже змирились, парники, які мусіть працювати для уникнення негативу щодо клієнта, підняли тему невиконаного зобов’язання. Ну мало, хто повірить у «неможливість» продажу.

   Адже з’ясувалось, що ніхто не хоче платити за цукерковий бізнес Президента заявлену ним ціну. Тут вже не лише прокол піару, але й втрачена можливість. Як би було сильно, Петро Олексійовичу, якби Ви продали "Рошен" за той в біса мільярд та розчулили українців погодженням на нижчу ціну тому, що збираєте гроші на армію. Ефектно було б. Але дорого.

   Отже, шанс зробити красивий хід парники Президента втратили, а заявою про намагання продати «Рошен» ставлення до Петра Олексійовича таки зіпсували.

   Звісно, треба зробити й поправочку на можливість такого рішення PR-пулу Президента під впливом читання обкладинок та титулом розумних книжок, тоді складеться цілком логічний ланцюжок, ….. на їх думку. Президент багатий, народ бідний, то ж ефект «збіднілості», точніше, Президент он – теж хотів «збідніти», (хоча фінансові звіти говорять про протилежне),має бути сприйнятий народом на ура.

   Але народ на ура не сприйняв. І все ще чекає на виконання зобов’язань Порошенка і щодо продажу бізнесу, і щодо всього іншого.

   Далі так тривати не може.

   І от тепер, як і обіцяв, я пояснюю, в чому ж оте маніпулювання.

   Кандидат у Президенти України Петро Порошенко зобов’язався (відходимо від дитячого «обіцяв») продати свій бізнес.

   А продати намагається "Рошен". Тобто, лише частину бізнесу.

   Тому раз вже прокололась піар-команда пана Президента, то ми, народ, мусимо нагадати Порошенкові.

   Що не можна втрачати надію. Тим більш, під час війни і кризи. Не вийшло з першого разу? Пробуй знову. Потім ще, і ще, аж до перемоги. Не вийшло продати "Рошен", продай інші бізнес-об’єкти, є ж іще в особистій та частковій власності і "Богдан", ДКК, і Крохмальпродукт, Енергоавтоматика і 5 канал, Екран і ПЗС, навіть "Ленінська кузня" є та ПАТ "Країна"….

   Втім, … країну залиште. Цілісною і суверенною.

 

 

© Костянтин ХмараОбновлен 10 июн 2015. Создан 29 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы