Фейки влади для сили Громади

 
 

Фейки влади для сили Громади

Фальсифіковане фото, відео …фальсифіковані тарифи, закони. Їх фальсифіковані чесноти, наша праведна сила. Чи перерахують тарифи, проіндексують зарплати та пенсії? Найбільший фейк – вірити у те, що народ не зможе. Народ зможе. І «еліти» мусять це зрозуміт      У ЗМІ та соцмережах рясно розсипали дописи та дотепи про видання української версії Charlie Hebdo. На обкладинці журналу красується карикатура на Коломойського, Найєма й Порошенко. Усі троє оголені сидять на трубі, причому в Порошенка штанці спущені, але так, ніби він спочатку їх зняв, а вже потім сівши на трубу у позі наїзника-еквілібриста, зловчився одягти їх на ноги під трубою. Нащо Президентові необхідно було знімати портки, а потім їх знову одягати, залишимо як питання енігматичне на совісті карикатуриста. Важливо інше. Сьогодні Українська правда опублікувала спростування, і виявляється  Charlie Hebdo  не реєструвалас в Україні, отже, ніякого журналу й ніякої карикатури нема. Це все – звичайний фейк із використанням досі ще наївної віри українців у друковане слово та образ всеосяжності й правди там, де нас нема. Якщо вже написали за бугром, то що тут сперечатись. Саме на таку довірливість і розраховують маніпулятори суспільною думкою.

   І в Україні не вперше з’являються подібні фейки.

   Варто лише згадати, як під час Майдану з’явилось неправдива інформація про нібито шопінг Євгенії Тимошенко у Римі. Мовляв, ми на морозі, а вона щось там купує. Потім виявилось, що Євгенія у Римі була, але зустрічалась там з європейськими дипломатами. Власне, і з фотографій було видно їх фейковість, зроблені вони були явно раніше, судячи з плюсової температури у Римі та шубу Євгенії. Але автори фейку заявили, що правда їх і не цікавила, більш того, фейк вийшов гарний, популярний, люди заповзято ведуться на нього, то які проблеми? Саме так іноді ставляться до людей українські журналісти.

   Так само і з тих же причин було створено побрехеньку про шопінг улюблениці тролежурналістів Євгенії Тимошенко, але вже із Юлією Тимошенко. Тоді також опублікували фальсифіковану сторінку із німецького видання. І так само ніяких подібних публікацій у Німеччині не було. Тобто, вирішивши, що народ просто зобов’язаний бути легковірним, знову запустили фейк. І знову без будь-яких докорів сумління. Люди приймають за дійсне і цього деяким журналістам достатньо.

   Взагалі в українському фейкопродукуванні головним об’єктом брехні давно вже стала Юлія Тимошенко. Надто багато політиків і олігархи бояться її, тому на її очорніння витрачаються астрономічні кошти. Зараз такі було використано і використовується досі проти Тимошенко; - розповсюджувачі брехні про ЮВТ сприймають народ за легковірних, наївних простачків, дурять, не поважають. Але народ показав, що вартий і здатен на білможе й розібратись, і долю свою вирішсуми будуть вкладати хіба у за балакання викриття пана Президента, озвученого Фірташем.

   Тому час суспільству більш критично сприймати інформацію, відділяти зерно від полови.  І не лише, аби не бути одуреними. Для дійсної демократії вплив громади є вирішальним. І такий вплив українці мусять здійснити, щоб добитись зниження тарифів на ЖКП. Адже встановлені норми споживання газу були завищені. І це теж – фальсифікація. Але те, що Тимошенко, така нелюба як політичній «еліті», так і олігархам, добилась офіційного визнання факту маніпуляцій у газовій сфері, ще не означає, що ті, хто десятиліттями обкрадали народ України, так просто здадуться. Вони вже побачили, що оплачувана ними інформаційна війна, діє. Вони думають, що народ і надалі буде купуватись на пропаганду, що й далі віритиме їм, не вирізнятиме зерна від полови. Ті ж тарифи підвищили, не зваживши, що в Україні й так війна, безробіття й бідність, яка переходить вже у злидні.

   Тому саме громада зараз мусить наполягати, щоб слідом за визнанням фальсифікації розрахунків газу. Було логічно перераховано тарифи. І як би хто не ставився до Юлії Тимошенко, її вимоги абсолютно правильні й принесуть підвищення якості життя кожного українця. Чому б не скористатись? Навіть. Якщо хтось не сприймає Юлію Володимирівну, певно, варто сприйняти її роботу. А далі Тимошенко вже зареєструвала у ВР проект закону про індексацію доходів громадян, його прийняття – це більші зарплати, пенсії. стипендії. Але дуже сумнівно, що «еліти» просто так дозволять мало чисельним представникам ЮВТ у Раді прийняти такий потрібний закон. Тому й потрібно, щоб кожен українець зрозумів врешті – змінити ситуацію, коли ми – «маленькі люди» , може кожен особисто.    

   Звісно, що знову полетять-посипляться чергові фейки і про політиків-опозиціонерів, і про громадських активістів, але усі їх слід просіювати і вірити лише у власну силу, силу народу, силу правди.

   Найбільший фейк – вірити у те, що народ не зможе. Народ зможе. І «еліти» мусять це зрозуміти.Создан 02 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы