Право на пробачення. Вдати, що нічого не було? ... Таки не було - ЄС, НАТО, люстрації, реформ.

 
 

Право на пробачення. Вдати, що нічого не було? ... Таки не було - ЄС, НАТО, люстрації, реформ.

Українці чекали рік. І закриття кордонів, якими йде зброя бойовикам, і євро-НАТО-інтеграції, і реформ та люстрації. Усього, що зобов’язалась виконати влада. І усього, чого не хотів допустити Путін. І він таки добився, чого хотів, чи не так? Натомість ми,      Зараз у зв’язку з показами Фірташа, які засвідчують підлеглість владної команди Фірташу та Москві, усіма ЗМІ поширюються далебі алогічні мантри на кшталт «не бийте лежачого».

   Суспільство закликають усе пробачити і очікувати, коли щось десь виправиться. Маразм ситуації у тому, що українці вже чекали рік. І закриття кордонів, якими йде зброя бойовикам, і євро-НАТО-інтеграції, і реформ та люстрації. Усього, що зобов’язалась виконати влада. І усього, чого не хотів допустити Путін. І він таки добився, чого хотів, чи не так? Натомість ми, українці, нічого так і не здобули.

   Так само 

   То слід врешті зрозуміти, усвідомити, просту річ.

Не комільфо не спитати із влади виконання зобов'язань. А що значить "лежачого бити"? Це, знаєте, мозкопромивання на кшталт "не розхитуйте човна", бо фіг зна звідки вони собі імунітет вигадали. Слогани для виховування терпіл.

   Так само зараз наполегливо навсебіч розписують негідний образ Фірташа,  буцімто, кому ви вірите. Так, негідний, і навіть нікудишній образ. Але ж від цього реальність не зникає. Ми віримо життєвим фактам. Ми віримо у результаторієнтованість роботи. І судимо по тих результатах.

   Якби "еліта" мала гідність, то пішли б добровільно з посад. Оскільки гідності не мають, то хай чекають, коли їх винесуть під білі не худенькі рученята.Це не особисто моє-ваше, це робота. За рік не захотіли нічого зробити (не змогли було б, якби не було тої угоди з Фірташем та Хутіним), то складають повноваження, повертають у казну кошти, притягуються до відповідальності. Час піддавків на навіювані маніпулятивні слоганами минув. Ми не розбиту склянку не пробачаємо, а знищення економіки, яку ще не повністю доконав на радість Путіну Янукович, втрату територіальної цілісності, врешті, не пробачаємо смерті наших хлопців у війні.

   Процес відновлення справедливості щодо тарифів, індексації доходів запущено. І від нього залежать реальні позитивні зміни, які відчує кожен.

   Тому саме час мислити раціонально, саме так Європа, до якої ми прагнемо, досягла успіху, час бути громадянином.Обновлен 03 мая 2015. Создан 02 мая 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы