Потому, что мы банда

 
 

Потому, что мы банда

Вовки телепортуються? Лише американські «Харлеї» здатні зробити дорогущим будь який дешевий театр із шкіряними костюмами, банданами, металевими брюликами та прапорами      Інформаційні стрічки рясно зрошують сльозами невдалих мандрівників до Берліну.

Російських байкарів «Ночниє волкі» на чолі з Олександром Залдостановим не впускають на територію ЄС. Як так, НП, що коять гейропейці? – сиплять труху та пісок рос пропагандистські джерела.

   Але чи вартий цей випадок значення події?

   Група осіб із Росії, русофілів на американських мотоциклах, не змогла в’їхати на територію ЄС. І все, ніяких катастроф. Їх просто зупинили на кордоні.

   Звісно, українські реалії такі, що реве та стогне то Президент, то колективи Геращенків чи інших можновладців про те, що лізуть страшенними й нездоланними жуками в країну так звані гуманітарні конвої, а Україна може лише гірко плакати та кидати шапками. У всьому світі в такому випадку просто не допускають перетину кордонів, це не право, а обов’язок, і у випадку відмови від вимог припинення незаконного перетину, порушників просто знищують. І це – не примха, це закон і порядок. Так роблять усі країни в усі часи. Так робить будь який притомний Президент, як гарант і Головнокомандуючий. Власне, російським політикам варто згадати 1983 рік, коли СРСР за перетин державного кордону (повітряного) збила південнокорейський лайнер, тільки тоді зупинили не команду ряжених, а пасажирський літак із 269 людьми на борту. І зупинили вбивши.

   Але тоді Боїнг вторгся на територію СРСР, не перетинаючи охоронювані кордони, тому цілком логічним видається пояснення про випадковість, збилися з курсу. Якби існували повітряні прикордонні служби, звісно ж, лайнер просто не впустили через кордон. Тому, що кожна держава має виключне право щодо інших країн та їх громадян тощо, та обов’язок щодо своїх громадян охороняти державні кордони й контролювати їх.

   Тому абсолютно нічого дивного, та, власне, й вартого такого вже обговорення, немає у тому,  що ЄС не захотів пускати на свою територію чергових ряжених.

   Особисто мою увагу привернув рівень головного так званого вовка. Які перли він розбризкує на друзках розбитих ілюзій. Виявляється, і у байкарів буває і підліткова вразливість, і максималізм. Власне, інакше б і розцяцькованості інакше б не було.

   Але не склалось у пана Хірурга із адекватною оцінкою реальності. У інтерв’ю він проголосив наступне. Виявляється, не оті шкіряні костюми, бандани, металеві брилики на одязі та прапори є театральним антуражем. На думку Залдостанова, театром є виконання працівниками прикордонних органів законів та інструкцій про процесуальні дії, як от форма, порядок роботи тощо. Усе це Олександр, наче неляканий піонер, вбачає, як цирк. Оригінально? Пригадуються часи СРСР, коли все закордонне, тим більше західне, асоціювалось з ледь не позаземним та потойбічним.

   Чи варто говорити, що надміру серйозні заяви в ефірах російських новин про намір все одно потрапити в Європу, просто смішні? Ну хіба в Росії можна уявити чи то телепортацію русскаміравцев...

   А якими словесами вирішив закидати Олександр тих буржуїв… Тож розглянемо ці словеса, адже у майже нічим не стримуваному гніві пан Залдостанов показує і свою начинку, далебі не металеву.

«Дешевка, дешовый спектакль (повтор), дешевое шоу (знову повтор), цирк шапито с декорациями … Тут варто звернути увагу на асоціаціативний ряд пана Олександра. Пшиковий шик у адепта русофілії Залдостанова виявився, і байки байкера на диво підліткові. А укупі з надто яскравою, щоб не помічати, обмеженістю лексики, причому однозначно пов’язаною не з невмінням говорити, а саме з  когнітивними проблемами. Особливо усміхнуло «доповнення» - «с декораціями», видно, що так званий Хірург: 1 - таки розуміє певну обмеженість принаймні лексичного запасу, тому намагається бодай трохи розширити власний спіч, але, на жаль, не змістовно, а виключно кількістю; 2 – роздратований і стримувати гнів таки не може – саме тому він супроводжує своє Фе додатковим описом «с декарациямі».

   Після таких сюжетів пригадується анекдотичне «Потому, что мы банда».Создан 28 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы