Дилема смерті чи …відставки. ПРогав…арілась.

 
 

Дилема смерті чи …відставки. ПРогав…арілась.

Єлєна ЗНАЄ, що погрози виконані не будуть, тому й проголошує – «поки не відправили у відставку»      Екс-ПР-івка Єлєна Бандарєнка вже неодноразово оголошувала, ніби їй погрожують та намагаються знищити та зі світу зжити. Виголошувала Єлєна про примарні погрози не так дивно-радісно, та без захвату й подробиць, як її колєжанка Богословська, але постійно й настирливо. І сьогодні, Єлєна вкотре мабуть хибно вирішила, що піар корисний будь який, аби лише говорили та їй давали висловитись. Ми ж ще пам’ятаємо оди, як Єлєна щодня переносить таке, що іншим не під силу та просто подвиг вчиняє щожня. Так і цього разу не втрималась Єлєна, щоб не заявити про себе хоча б чимось.

   Але знов таки, у її репертуарі, вийшло незграбно. Але то ще – півбіди, не вперше Єлєна виставляє своїх одно партійців не у кращому світлі. Цього ж разу Єдина ще й проголосила значно більше…

Заявивши про те, що їй погрожують вбивством, Єлєна схибила. Вона звернулась до Аракова через соцмережу Фейсбук, і написала таке: «Ловіть, розслідуйте. Поки вас не відправили з ганьбою у відставку».

   І ось тут прокол. Про відставку. Звісно, ПР-івці такі прибутки та становище мали, що втрата посади для багатьох з них гірше смерті. Проте очевидно й інше. Бачте, взагалі-то при погрозах вбивства фіналом невжиття заходів є смерть особі, якій погрожують. Дивно, чи не так? Отже, Єлєна видає цікаву дилему – або…або! Або Єлєна буде захищена, або … Єлєна ЗНАЄ, що погрози виконані не будуть, тому й проголошує – «поки не відправили у відставку». Підсвідомо (якщо слово свідомість ще придатне до екс-рупора ПР) вона видає відомий їй алгоритм. Прогав…арілася Лєна. Але тут якраз варто б нагадати Лєні про відому приказку щодо екс-шефа ПР «він думав, що він думав». Так і у випадку Єлени цілком може статись така прикрість, що Єлєна всього лише думала, що вона думала. Як, власне, неодноразово Лєна думала, що вона щодня подвиг вчиняє.

   А чи розуміє, що результатом її гри дійсно може стати так вже до дір заїжджений кінець? Певно, і Багмут, і Калашников, вступаючи в небезпечні політичні ігри, мусили розуміти, що ставки в них значно вищі, аніж життя будь кого з них. Ну справді ж, у світі мільйонів та мільярдів життя людини – така дрібничка.    

   Неодноразово кожен з них легко переступав через звичайних українців, через добробут, здоров’я, життя простих громадян.

   То зараз Єлєна гадає, що її життя для ляльководів, яким вона так віддано слугувала, важитиме більше такої коштовної гри? Одне просте питання – з якого дива? 

 

© Костянтин Хмара Обновлен 22 апр 2015. Создан 16 апр 2015  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
XMARA 16 апр 2015 ответить
ЩОДО БУЗІНИ
Скажу жорстоко – коли особь чи особа імітує собою особистість шляхом виливу бруду то на Шевченка, то на рідну країну та її культуру (відрізняймо від критики влади!), то мав би розуміти, що колись його приберуть саме ті подібні йому особі, яким він служить. І не треба оплакувати, стаючи скигліями))
Один плюсик (чи хрест на могилі) – смерть особі відмітили аж на вседержавному рівні – Хутін промову виголосив. От і увесь результат життя таких Песиків.
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы