Зворушення в пакеті. Чому закони про перейменування міст любіюється саме зараз.

 
 

Зворушення в пакеті. Чому закони про перейменування міст любіюється саме зараз.

На річницю трагедії в Одесі 1-2 травня на вулиці вийдуть адепти «Рускава міра», з провокаціями та переросте у бійню. Для Одеси, Харкова підставами будуть перейменуванняя вулиць та вшанування героїв УПА. 

      Нардеп Шухевич мудро пропонував відмовитись від практики приймання законів усім скопом.

Верховна Рада прийняла закони, які дійсно давно треба було прийняти, - нарешті віддали належне захисникам України – воїнам УПА. Тепер лишилось реалізувати цей закон. Реалізують? Подивимось.

Мають бути змінені комуністичні назви та символіка. Чи буде цей закон реалізовано? Час покаже.

Чи призведуть такі стрімкі зміни до нових конфліктів?

   Однозначно, що так. Спроби зробити в Одесі та Харкові були не випадковими, далі абсолютно логічно антиукраїнські пропагандисти північної сусідки заявлять, що збіговиська бомжів та наркоманів є патріотами (без патріо, - Батьківщини) і борються за російську мову, федералізацію та проти таких різких змін (які будуть названі просуванням фашизму). І абсолютно не дивною буде наявність у тих бомжів зброї.

   Власне, все доволі передбачувано. На річницю трагедії в Одесі 1-2 травня на вулиці вийдуть адепти «Рускава міра», тільки їхнє «вшанування пам’яті загиблих» буде з провокаціями та переросте у бійню. Звісно, це буде приводом волати «Путін, ввєді вайска». І як на Донбасі підставою псевдолегітимності для банд формувань були заяви про бажання всього лише російська мова та федералізація», а результатом – псевдо відокремлення від України, тобто задекларована мета й результат абсолютно різні. Так само й для Одеси. Харкова підставами будуть проголошені небажання перейменуванняя вулиць та вшанування героїв УПА (яких Одеса зроду не бачила). Але маємо те, що маємо.    Передбачувано? Так.

   Варто лише зважити, як довго Україна йшла до відновлення історичної справедливості, - вшанування воїнів, які поклали життя за Батьківщину і при цьому не отримали не те, що вшанування, а й визнання. Тому, що це через надмірну за ангажованість та, даруйте, попсовість, такими рішеннями боялись викликати розбрат і збурення.

   Одразу зважимо, що русофілам краще не мріяти про позитивні зміни в разі підтримки проросійськи-налаштованих провокаторів. Згадаймо, як мешканці Донбасу бездумно «проганяли» українську армію, з під батога виходили на мітинги, аби не втратити роботу, і врешті втратили і роботу, і майно, і здоров’я, а дехто й життя. Власне, цей досвід примусових мітингів має стати наукою для всіх українців.

А вивезення всього промислового потенціалу до Росії (знов-таки, як влада, яка прийняла закони про вшанування воїнів УПА, прогавила такі масштабні розкрадання?) вщент нищить перспективу самостійного існування донбаських територій.

    Але ці зміни впроваджують саме зараз.

   Адже наслідки передбачувані?

   Власне, пам’ятаємо, як у Петра Олексійовича вирвалась його підсвідоме ототожнення бандитів і бандерівців.

   Ці закони однозначно вкрай необхідно було прийняти.

   Але важливо й розуміти причини таких раптових ідей.

   Адже закон про націоналізацію російського бізнесу в Україні (як це вже зробила Росія, не з «Рошеном», звісно, а власністю справжнього ворога для Росії, - Коломийського) так і не прийняли, і саме з вини Блока Петра Порошенка. Дивно, чи не так? Випадає якось з логічного ланцюжка.

   Тому варто мабуть згадати, що рейтинг Президента стрімко падає, народ починає розуміти, що варто таки спитати про результати управління державою. Тимошенко наполягає на розслідуванні діяльності уряду, звинувачує Президента і його команду в корупції. Інші політики теж не відстають і вже відкрито говориться очевидне – якщо жодного зобов’язання перед Майданом і народом України не виконано – ні ЄС, ні Нато, ні люстрації, ні реформ. Як і Ні- закриттю кордонів, що дозволило б виконати зобов’язання закінчити війну (яку війною називають лише іноді, коли припекло), бо це унеможливило б потрапляння зброї до донбаських банд формувань.

   Саме тому зараз вкрай важливо створити картинку ура-патріотизму правлячої команди.

   І є підозра, що картинка так картинкою й залишиться.

   Тому мабуть не варто аплодувати всьому. Треба просто контролювати виконання прийнятих законів і при цьому не дати кремлівським прихвосням скористатись ситуацією.

 

© Костянтин Хмара Обновлен 22 апр 2015. Создан 11 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы