Так, вона хоче влади. Бо ми хочемо змін

 
 

Так, вона хоче влади. Бо ми хочемо змін

Наївно вбачати зло в прагненні людини забезпечити можливість реальних змін. Бо поки що влада вдала, ніби вдала.      Лишень рік тому українці сподівались на покращення, життя по-новому. І робили вибір. Вкотре не той, вкотре з одним результатом.

   І результат міг би бути інший, дійсно корисний. Але українці вкотре вирішили не відходити від практики ірраціонального, суто емоційного мислення.

   І знову на манежі ті ж …

   І ті ж знову волають – Вона (Юлія Тимошенко) рветься до влади.

   Звісно, для тих, хто при отриманні Тимошенко влади, втратить не лише владу, це має бути лячно.

   Проте акцент на психологічні потреби, емоційність людей, даруйте, як групи осіб, ще жодного разу не підводив жодну владу.

   Тому ходять по ЗМІ та курилках меми та меседжі про страшну ЮВТ.

   Ми вже визначились, що ЮВТ таки страшна, але й визначились для кого страшна.

   Лишилось тільки не перейматись чужими клопотами.

   Минулого року, коли Тимошенко із в’язниці одразу поїхала на Майдан і закликала якнайшвидше притягти до відповідальності тих, хто розстрілював Небесну сотню, в натовп вкинули чергову «наводку», себто Тимошенко закликає лише до помсти, несе в собі зло. Буцімто, народ втомився, і як сказав би кіт Леопольд, «давайте жити дружно». Наче нам байдуже до тих життів.

   Всі ми бачимо, що вбивці Майдану досі не лише не покарані, вони ще досі невідомі. А будь-який юрист вам скаже, що при такому тривалому терміні справа остаточно перейшла в категорію ніколи не розслідуваної.

   Так само досі не розслідувано походження й подальша доля капіталів Януковича та його команди. Всі, певно, чули й про фінансування Ахмєтовим, Єфремовим, іншими ПР-івцями збройних банд формувань на Донбасі. Звісно, "чули" - не доказ, не факт, але це - аргумент для розслідування. Якого теж немає. Всі бачать, до скількох жертв це призвело, скільки зла заподіяно Україні. І якраз через оте фальшиве утримання від рішучих  дій. Гадаю, абсолютно зрозуміло, що в даному випадку мова йде більш про умисне утримання.

   З 1 квітня знову підвищено тарифи на ЖКП, і знову Юлія Тимошенко рушила в бій.

Її заява про безпідставність підвищення цін та тарифів, про відмивання коштів (і це в такий тяжкий час) викликала справжню істерику.

   І знову кинулись в бій проти жінки з косою і політики, і журналісти, й інші шаблонщики.

   І знову в них один і той самий, як вони гадають, козир. Тимошенко прагне влади.

   Певно передбачається, що стара мантра знов введе суспільство в ступор і жах перед образом ЮВТ.

І цей жах має бути страшніший за інфляцію, за підвищення тарифів, за просто неможливість утримувати сім’ї.

   Так, Тимошенко прагне влади.

   Бо без владних компетенцій, повноважень, без реальної можливості впливу, неможливо впровадити реформи, нові рішення, яких потребує країна, але неспроможна впровадити «еліта». Бо поки що наша влада вдала, ніби вдала. 

   Дуже вже нагадує старі молебні на Ющенка, коли зграями повторювали ображене «хіхікала з Президента», а за рік вже самі реготали з того горе-Президента, а за два вже плакали з того, що такий Президент накоїв.

   Так, для того, щоб Україна вийшла з такої комплексної кризи необхідно мати саме владу. Саме владу, таке страшне (бо неприступне?) слово.

   І наївно вбачати зло в прагненні людини забезпечити можливість реальних змін, можливості приймати рішення, які будуть реально втілювані.

   Тому на питання - коли ж, врешті, заживемо краще, заживемо по-новому, відповідь одна, - коли почнемо розуміти, мислити. Коли перестанемо боятись та піддаватись зомбуванню. 

 

© Костянтин Хмара Обновлен 22 апр 2015. Создан 10 апр 2015  Комментарии       
Всего 1, последний 3 года назад
gensem16 26 апр 2015 ответить
Зомбі загублять державу. Навіть при наявності поневолення московітами, населення не згуртувалося навколо єдиної національної ідеї. Я памятаю минулу війну: мобілізація всіх ресурсів, все для фронту, все для перемоги. А зараз? Існуюча влада показала свою повну неспроможність протистояти агресії. Вогненні рубежі тримають добровольці при підтримці волонтерів, а за їх спинами іде дерибан, розподіл владних посад і грабування населення все тими ж олігархами. Я не вірю, що це не видно в будь якому куточку, або не вистачає у когось розуму. Країна наша не має медвежих кутів і неосвітчених людей.На мій погляд, суспільство розбещено легкістю нетрудових надходжень, тобто крадіжок і хабарництва. Це наркотик більш дійовий з усіх відомих, бо навіть війна не поборола цю пристрасть. В її тенетах перебуває значна кількість населення, для якої власний прибуток більш важливий, ніж демократичні перетворення в країні. Тому не вірю в психологічне одужання населення. Доречно привести гіркі слова, сказані А.С.Пушкіним: " к чему стадам дары свободы? Их нужно резать или стричь"
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы