PR… ПРопала грамота. Докази невинуватості знищено?

 
 

PR… ПРопала грамота. Докази невинуватості знищено?

Боббі Мура у 1970 році його затримали ніби за крадіжку.... Прокуратура загубила ДОКАЗИ НЕВИНУВАТОСТІ Юлії Тимошенко.      Українська політика багато в чому спекулятивна.

   За відсутності інституту соціального договору, регулювання контролю громади (яка втім, не дуже й прагне самостійно щось вирішувати), головним елементом суспільного життя стає формування правильних образів і маніпуляції ними.

У наших статтях ми будемо розбиратись, що таке піар і яка роль піару в житті України.

   А роль таки величезна.

   Зараз відбувся черговий вкид. Буцімто з прокуратури (зважмо, не з прохідного двору чи фан-клубу Тимошенко) вся інформація проти Юлії Тимошенко. Це заявив особисто генпрокурор. По суті розписався в неспроможності керувати прокуратурою? Бо якщо там все так легко зникає… Ми ж не будемо вірити в телепортацію чи випаровування?

   Але в нашій рідній українській прокуратурі, певно, дивовижно діють не лише закони юридичного характеру, але й закони фізики.

   Тобто бачимо класичну сценку театру. Таврування, плямування при заздалегідь неспроможності доказів вини. Але ж при цьому забувають, що насправді «загубила» прокуратура. А прокуратура загубила ДОКАЗИ НЕВИНУВАТОСТІ Юлії Тимошенко.

   Як гадаєте, можна було завдяки тій інформації, що так раптово та терміново зникла, засудити  Юлію Тимошенко під час її ув’язнення? Адже 7 років вона не змогла уникнути. Тобто вічна казочка про те, що не посадили, бо тоді б ЮВТ всіх потягла б, вже не вкладається в логічний ланцюжок. Так? Звісно, що так. Тому, якби в прокуратурі справді були б докази проти Юлії Тимошенко, то їх би обов’язково вже використали і заповнили б ними увесь медіа-простір. Наразі ж, не маючи жодного доказу, медіа-простір заповнюється бульбашками суто для натовпу, зграї.

   В минулому столітті був такий відомий футболіст, Боббі Мур. Так от, у 1970 році його затримали ніби за крадіжку. Звісно, Боббі нічого не крав, що й було доведено. Але у ЗМІ ця історія сплила з іншою аргументацією, - Боббі Мура було не притягнуто до відповідальності лише тому, що не змогли довести його вину. Всього лише. Бачте, іноді людей сприймають суто як певний сегмент інформаційного бізнесу. В просторіччі цей сегмент називають прикрим словом «біомаса». Живі ж, значить «біо». Багато, - отже, «маса». І так вже історично склалось (старезний, майже рідний, мем), що люди, які радо стають частиною вищезгаданого сегменту, дуже полюбляють різноманітні сенсації, особливо, якщо передбачається надання інформації суто як натяк, а далі кожен має домислити… доМислити…    Мислення, на жаль, така подача інформації не передбачає, це суто маніпуляція із залученням, скажімо так, Емо і Его.

    І 24 роки поневірянь в пустелі українського політикуму, на жаль, підтверджують ефективність вибору саме такого способу спілкування влади з народом.

 

© Костянтин Хмара Обновлен 22 апр 2015. Создан 10 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы