Агенти Кремля, хто вони? Частина 1. Імунітет проти мислення?

 
 

Агенти Кремля, хто вони? Частина 1. Імунітет проти мислення?
      Певно, кожен українець чекав на цьогорічну весну більше, ніж зазвичай. І не надто сміявся 1 квітня. Власне, і задумувався на день Дурня, хто ж той дурень? Чи ті, що порушуючи Конституцію, продає українцям їх же газ, змішаний з дорогим імпортним. Чи вони, бо мовчки ковтають усе це. Бо війна, лаяти не можна. То чи не тому війна все ніяк не закінчиться?

   Власне, саме ці життєво необхідні думки проголосила в ефірі політичного ток-шоу Юлія Тимошенко. Реакцію пана Кушнірука, певно, всі вже знають, надтто вже не по чоловічому це було. Що хотів таким базаром досягти кушнірук? Показати готовність виконувати будь-яку роботу, за будь яку ціну? Можливо, місце пані поки Богословської вакантне.

   Але, виявляється, такий сумнівний «талант» має не лише пан Роман.

   Речник МВС пан Геращенко долучився до такої голосистої справи. Звісно, людина, яка працює в міністерстві (зважимо, не в кіоску чи цирку), та ще й у сфері правозахисту, має знати, що кидати отак на публіку голослівні звинувачення не можна, бо це є пряме порушення законодавства. Нагадаю, , що спростоване в судовому порядку є юридичним фактом, якщо звісно, рупор МВС знає, що це таке. Звісно, для людини, далекої і від законів, і від справжнього, результативного менеджменту (навряд чи посада у провінційному містечку може видатись за відповідний нинішній посаді пана Геращенка, рівень та стаж. Хіба, дуже сильно примружившись. Але то – питання суто самого пана Антона. Питання як професійної відповідності, так і психологічного рівня.

   Але навіть не професійний та моральний рівень любителя натюрмортів «Пістолет із салом» тут цікавий. Цікаво, знаєте, яого розлагольствування про невідомо ким даний урядові «імунітет». Який іще, даруйте, імунітет? Звідки таке слово пробилось у зненацька осяєну голову пана Антона? Яким НПА той імунітет регламентується? Чи Геращенко разом з урядовцями та Президентом у власній, альтернативній реальності живуть? Судячи з інфляції та зростання тарифів на ЖКП, схоже, що так.

   Чи усвідомлював пан Геращенко, що говорить повну нісенітницю? Хотілось би побачити, де ж він набрався таких «знань», особливо про «в любой стране». Чи не в Червоноградському районі Харківщини набувають такого досвіду? Дотепно.

   А що ж за рівень мислення демонструє любитель фото з пістолетами?

Що таке критика? Що робити, якщо нас піддають критиці?

Так, так, пан Геращенко цілими тирадами, причому лише трішечки спокійнішими за гарячого Кушнірука, розрядився.

   А розумно було б всього лише використати критику, як підказку, виправити те, що зроблено погано й тим самим позбавитись критики надалі. Пан Антон дивним чином бачить не багато, не мало, аж найбільше зло… Це з логікою складнощі, чи зі свідомістю, самосприйняттям?

   Пан Геращенко ж ображеним дитям згадує, що в уряді аж одна людина від партії Тимошенко працює (так і хочеться спитати, - і що, Антошо, що з того?), та ще й погрожує створити умови для усунення Тимошенко з політикуму. Складається враження, що й ці заяви – за принципом досвіду зарубіжних країн у райцентрі.

   Звісно, знову ворогами оголошено всіх, хто проти.

   До речі, про наявність свідомості. Тільки-но Путін висуває свої війська (докази присутності російських військ, які однозначно в Україні, нагадаю, до міжнародних інституцій, так ніхто й не надав. Справжніх доказів) проти України, народ України згуртовується. Так. Але ж чомусь пан Геращенко забув, чи вдає, що й не зрозумів, що лишень українські війська отримують перемогу, одразу ж оголошується перемир’я. Не Юлією Тимошенко, Президентом. І дивним чином з подачі Путіна. Так? Так.

    І так само – з ЄС, НАТО, закриттям кордонів, аби зброя до банд формувань донбаських не надходила та війна припинилась, те ж саме – з люстрацією та реформами. Цього народ вимагав, за це кров проливали. А що Путін вимагав? А що отримали? То хто на кого працює? 

   І вже зовсім по дитячому виглядає вже настільки заїзджене – "Юлія Владіміравна улибалась с Путіним». Певно, усміхатись заборонено.

   То може вони таки мають імунітет? Від мислення. Так? Схоже, що так.

 

© Костянтин Хмара Обновлен 22 апр 2015. Создан 08 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы