Кісєльовщина від ВВП на підтримку ПП

 
 

Кісєльовщина від ВВП на підтримку ПП

Путин рассказал о предложении Порошенко забрать Донбасс      Російський Форбс написав про зустріч Путіна з бюро правління Російського союзу промисловців та підприємців, у ході якого він заявив, ніби-то Порошенко під час підписання Мінських домовленостей, пропонував йому «забоати Донбас».

   І одразу ж посипались «прозріння» про навіт та покльоп на ПП від політологів, політиків, журналістів, блогерів і т.д, і т.п. Всі на один голос виспівують, що пелена у них з очей спала і тепре вони все збагнули. Ну звісно ж Путін намагається очорнити нашого Президента. Могло б бути й так. Питання – для чого? Хтось може дати відповідь?

   Адже якраз перед цією Форбсівською публікацією народ почав прокидатись від 54%  зомбо-літаргії та задумуватись, чого ж це Порошенко й досі не виконав жодної вимоги Майдану, жодного власного зобов’язання (читай – умови угоди з народом, невиконання яких цілком логічно тягне за собою її припинення). І чому ж це  Порошенко виконує всі  вимоги Путіна?  Пригадуєте вимоги ВВП щодо України, трансльовані ним особисто та через його глашатаїв? Ніяких НАТО, ЄС, люстрації, ніяких реформ, ні в якому разі не закривати кордони з Росією (ними ж зброя до банд формувань донбаських іде, війна ж (яку ПП називає АТО) закінчиться. А які результати роботи ПП і команди? Справді ж, ніяких НАТО та ЄС, ніякої реальної люстрації, ніяких реальних реформ. Так, балачок було повно, а результатів – нуль. З точки зору результат-орієнтованої діяльності, яка, безперечно, є основою політики, і зважаючи на сам результат діяльності, бачимо й мету. Так, так, саме виконання того, що маємо зараз. Результат відповідає меті. Тому все задумане, виконано. Всі вимоги виконані. Не України, а Путіна.

   То якщо Путін прагне прибрати Порошенка з посту Президента України, хто буде виконувати увесь комплекс вимог Путіна?

Дуже довго людям не хотілось вірити у очевидні речі. Власне, я про це ще у лютому 2014 писав, чому ПП вийшов на Майдан. Тепер все більше людей почали не лише розуміти, але й говорити. З’явились гучні заяви політиків про зраду інтересів України.

   І ось тут і з’явилась така гучна заява від Путіна. Аякже, щоб керувати людьми треба 2 речі: не говорити правду і не говорити насаджуваних тез, а підштовхувати людей до здогадок, Кісєльов – рупор російської влади, до речі так і робить, на радість плебсу.

   Тому таку гучну, але абсолютно не логічну й головне – абсолютно не вигідну для Путіна заяву Президент Росії зробиа саме в той час, коли вже хіба ледачий на мислення не почав хоча б задумуватись над причинами українських халеп та якістю менеджменту вищих осіб держави.

   Як каже згаданий вище Кісєльов, - Випадковість? Не думаю.

 

© Костянтин Хмара Обновлен 22 апр 2015. Создан 06 апр 2015  Комментарии       
Имя или Email


При указании email на него будут отправляться ответы
Как имя будет использована первая часть email до @
Сам email нигде не отображается!
Зарегистрируйтесь, чтобы писать под своим ником
 
BannerFans.com Rotaban.ru - биржа баннерной рекламы